Zaznacz stronę

Metoda Rapid Transformational Therapy™ jest w stanie błyskawicznie pomóc Ci, rozwiązać Twój największy problem.

Zastanawiasz się na pewno, dlaczego jest to możliwe i dlaczego jest ona tak skuteczna.

Otóż cała metoda bazuje na hipnozie i hipnoterapii. Hipnoza kojarzona jest z hipnozą sceniczną, która ma niewiele wspólnego z hipnoterapią.

Hipnoza to nie jest szamanizm ani magia, to naukowy fakt i naturalny stan umysłu, którego doświadczasz przynajmniej dwa razy w ciągu dnia, tuż przed zaśnięciem i zaraz po przebudzeniu.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś prowadzić samochód i zapomnieć skręcić w uliczkę prowadzącą do celu albo wracać z pracy do domu na autopilocie?

W tych momentach byłeś w stanie hipnozy, czyli twój podświadomy umysł kierował autem, a Twój świadomy umysł był skoncentrowany na czymś zupełnie innym. Był może, myślałeś o tym, co wydarzyło się dziś w pracy albo co chciałbyś dzisiaj zjeść na kolację.

Stan hipnozy przypomina stan flow, czyli stan, w którym czas, miejsce, otoczenie, przestaje mieć dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie. Na pewno zdarzyło Ci się być tak pochłoniętym pracą, nauką, oglądaniem filmu, że straciłeś poczucie czasu albo gdy ktoś mówił coś do Ciebie, to zupełnie go nie słyszałeś i dopiero gdy się ocknąłeś, poprosiłeś tę osobę, aby powtórzyła to, co do Ciebie mówiła.

W tych momentach doświadczałeś innego stanu świadomości. Twoja uwaga była skoncentrowana do wewnątrz. Lewa półkula mózgowa, odpowiedzialna za krytyczne i analityczne myślenie została wyciszona, a prawa półkula mózgowa zaczęła działać aktywniej. Twoja fale mózgowe zmieniły swoją częstotliwość z beta, na alfa. Twój umysł osiągnął stan głębokiej relaksacji.

Słowo hipnoza pochodzi od greckiego słowa „hypnos”, czyli sen. Nie chodzi tutaj o zwykły sen, czyli stan, w którym znajdujesz się w ciągu nocy i jesteś nieświadomy. Chodzi tu o sen Twojego układu nerwowego. Dzięki temu, że Twój układ nerwowy i świadomy umysł są uśpione, jesteśmy w stanie pracować z Twoim umysłem podświadomym, automatycznym, które odpowiada za 90, nawet 95 procent tego, jak działasz, funkcjonujesz i myślisz.

W stanie hipnozy masz przez cały czas kontrolę nad tym, co się dzieje i nie możesz być zmuszony, do robienia rzeczy, na które nie masz ochoty. Każda hipnoza jest tak naprawdę autohipnozą, a hipnoterapeuta tylko facylitatorem całego procesu.

Przedstawię Ci teraz kilka istotnych faktów na temat hipnozy:

1) W 1958 roku hipnoza była uznana przez Amerykańskie Towarzystwo Medyczne.

2) Hipnoza to naturalny stan umysłu, który jest bezpieczny.

3) W hipnozie nie chodzi o kontrolę umysłu i tak naprawdę nie jest ona możliwa.

4) Nie możesz utknąć w stanie hipnozy, w dowolnej chwili możesz po prostu otworzyć oczy i tym samym wrócić do zwykłego stanu świadomości, a Twoje fale mózgowe po prostu zwiększą swoją częstotliwość do częstotliwości beta.

5) Najgorszy możliwy scenariusz podczas hipnozy jest taki, że zaśniesz głębokim snem;

Czym jest hipnoterapia?

Hipnoterapia to forma psychoterapii, która ma za zadanie przeprogramować wzorce zachowania, odczuwania i myślenia.

Pozwól, że wyjaśnię Ci to w bardziej przystępny sposób.

Wyobraź sobie, że Twój umysł jest jak komputer, twój świadomy umysł odpowiedzialny za logiczne, racjonalne myślenie jest jak ekran monitora, na którym wyświetlane są wszystkie informacje.

Twój umysł podświadomy to foldery i pliki na Twoim komputerze, w których musisz poszperać, żeby znaleźć to, czego szukasz.

Twój umysł nieświadomy to program komputerowy, który zapisany jest na twardym dysku komputera. Nie masz do niego dostępu. Aby coś w nim zmienić, potrzebujesz poprosić o pomoc fachowca albo programisty, który zmieni coś w kodzie, a dzięki temu system zacznie działać lepiej.

Prawda jest taka, że aktualizujemy oprogramowanie naszych telefonów, tabletów i komputerów, ale nie robimy tego z naszym umysłem, czyli z najważniejszym systemem operacyjnym, jakiego używamy.

Większość z nas funkcjonuje na starym, nieadekwatnym, słabo działającym oprogramowaniu, które zostało napisane dawno, dawno temu w naszym dzieciństwie. To jak wygląda nasze życie teraz, jest dokładnym odzwierciedleniem tego, co jest zapisane w naszym kodzie.

Kiedy nasze urządzenia przestają działać ,od razu pobieramy aktualizację i wszystko zaczyna funkcjonować bez zarzutu. Pytanie, dlaczego nie robimy tego z naszym umysłem. Ile masz teraz lat? Czy zastanawiałeś się ile lat ma oprogramowanie, na którym funkcjonujesz?

Jeśli potrzebujesz znaleźć błędy w swoim kodzie i odzyskać wolność, pomogę Ci to zrobić podczas sesji metodą RTT, która oprócz hipnoterapii zawiera w sobie wiele innych technik, które pomogą Ci błyskawicznie osiągnąć to, czego pragniesz.

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, ABY SIĘ UMÓWIĆ. DO USŁYSZENIA!