Zaznacz stronę

Cześć! Nazywam się Justyna Falkowska i jestem pierwszym w Polsce praktykiem metody Rapid Transformational Therapy™. RTT™ to metoda hybrydowa stworzona przez Marisę Peer. Zawiera ona w sobie najskuteczniejsze elementy psychologii kognitywno – behawioralnej, neurolingwistycznego programowania, hipnoterapii oraz wiele innych technik, które mają pomóc Ci błyskawicznie osiągnąć wymarzone rezultaty.

Ale na czym polega i jak działa RTT?

Aby się tego dowiedzieć, trzeba zrozumieć jak działa i funkcjonuje ludzi umysł. Składa się od z trzech integralnych części: umysłu świadomego, który odpowiada za krytyczne, analityczne myślenie, umysłu podświadomego, do którego nie mamy bezpośredniego dostępu oraz umysłu nieświadomego, który przypomina sejf, w którym przechowywane jest wszystko to, co przeżyliśmy, czego doświadczyliśmy i czego się nauczyliśmy. To właśnie w nim są nasze wspomnienia, emocje, przekonania i nawyki.  

Czy wiesz, że umysł świadomy stanowi zaledwie 10% naszego umysłu? To zaledwie czubek góry lodowej. Teraz już rozumiesz dlaczego praca tylko z umysłem świadomym podczas rozwiązywania problemów, ma swoje ograniczenia.

Aby trwale zmienić swój sposób myślenia, zachowania i odczuwania potrzebujemy pracować z umysłem nieświadomym, który stanowi 90% całego umysłu. Potrzebujemy klucza do tego ogromnego sejfu.

Tym kluczem jest właśnie Rapid Transformational Therapy™. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie dotrzeć do sedna problemu, odkryć jego prawdziwą przyczynę, zmienić ograniczające przekonania i błyskawicznie osiągnąć zamierzone i wymarzone rezultaty. Dzięki temu pokonasz wewnętrzne blokady i odblokujesz swój prawdziwy potencjał.

Ja do metody RTT™ dołożyłam jeszcze tradycyjny coaching, który ma za zadanie pomagać wprowadzać nowe wzorce myślenia, zachowania i odczuwania to codziennego życia oraz medytację oraz ćwiczenia relaksacyjne, które wspomagają przebieg transformacji. 

Cały ten proces, czyli w pierwszej kolejności praca z umysłem nieświadomym, później z umysłem świadomym oraz ćwiczenia relaksacyjne, to gotowe narzędzie, moja autorska metoda Terapia Błyskawiczna, która błyskawicznie zmienia życie moich klientów na dobre!

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, ABY SIĘ UMÓWIĆ. DO USŁYSZENIA!